OwnCloud Dosya Sunucusu
  Nasıl Çalışıyor?
Tüm adreslerinize ait gelen ve giden tüm mailler aynı anda arşiv platformuna gönderilmektedir. Anlık olarak kendinizin ve tüm çalışanlarınızın maillerini kontrol edebilir arşivleyebilirsiniz.
  Sınırsız Email Adresi
Bir domaine ait sınırsız sayıda email adresini arşivleyebilirsiniz.
  Arama Yapın
Yıllar önceki maillerinizde dahi aramalar yapabilir, anında sonuçları görebilirsiniz. Gelişmiş Google altyapısı ile birlikte aramalarınız çok hızlıdır.
  Kontrol Sizde
Yanlışlıkla veya bilerek silinen maillere, bilginiz dışında gönderilen maillere son. Silinen, silinmeyen, alınan veya gönderilen tüm mailleri arşivden görebilirsiniz.
  Sınırsız Depolama
Depolama alanı için endişe etmeyin. Sınırsız kapasite ile yıllarca maillerinizi saklayabilirsiniz.
  Kolay Kurulum
Servisi kullanabilmek için mail hizmetinizin firmamız tarafından verilmesi gerekmektedir. Mail hesaplarınızda veya bilgisayarlarınızda hiçbir işlem gerektirmez. Özel altyapımız ile 10 dk içerisinde tüm mailleriniz arşivlenmeye başlar.

GARANTİMAİL ARŞİVLEME SİSTEMİ


Sorularınız için Hemen Bizi Arayın!

GarantiServer Datacenter

900 Sunucu kapasitesine sahip datacenterımızda iklimlendirme ve enerji altyapımız yedekli olarak hazırlanmıştır. Datacenterımıza TurkTelekom ve SuperOnline Fiber altyapısı mevcuttur. Sunucu havuzumuz HP, IBM, Dell Blade ve Rack serverlardan oluşmaktadır ve 1Gbit network ile bağlı durumdadır.